Na sprzedaż
Galeria zdjęć
(1)
Działka Wojcieszków
Cena brutto:
700 000 zł
27 zł/m²
Wojcieszków, Wojcieszków, łukowski, lubelskie
| Powierzchnia wyliczona | 26 318 m² |
| Numer ogłoszenia | 20387 |
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Wojcieszkowie (gm. Wojcieszków, pow. łukowski) o powierzchni 26 318 m². Sieć wodociągowa, elektroenergetyczna, kanalizacyjna zlokalizowana jest do 200 m od działki. W odległości 3 m od granicy działki znajduje się droga o nawierzchni gruntowej. Najbliższy węzeł drogi ekspresowej zlokalizowany jest w promieniu 29 km. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w promieniu 268 m, a stacja kolejowa w promieniu 13 km.
Lokalizacja
| Mezoregion | Równina Łukowska |
| Najbliższe miasto wojewódzkie | Lublin - 58.1 km |
| Najbliższe miasto powiatowe | Łuków - 20.0 km |
Media
Uzbrojenie terenu
| C.O. | powyżej 200m |
| Gaz | powyżej 200m |
| Kanalizacja | do 200m |
| Prąd | do 200m |
| Telekomunikacja | powyżej 200m |
| Wodociągi | do 200m |
| Inne | powyżej 200m |
Drogi
Odległości od najbliższych dróg
Droga wojewodzka nr 808 nawierzchnia - masa bitumiczna | 186 m |
Droga powiatowa nr 1357L nawierzchnia - masa bitumiczna | 1919 m |
Droga krajowa nr 63 nawierzchnia - masa bitumiczna | 12632 m |
Najbliższy węzeł autostradowy - A2|E30 | 59 km |
Najbliższy węzeł drogi ekspresowej - E372|S17 | 29 km |
Użytki gruntowe
Tereny potencjalnie podmokłe
Na terenie nie występują tereny podmokłe
Formy ochrony przyrody
Teren nie jest objęty żadnymi formami ochrony przyrody
To ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC, a jest wyłącznie zaproszeniem do zawarcia umowy. Dane prezentowane w ogłoszeniu zostały stworzone na podstawie publicznie dostępnych danych – ewidencji gruntów i budynków oraz innych baz danych udostępnianych przez gminy i inne instytucje publiczne. Grunt Guru Broker P.S.A. oraz Grunt Guru P.S.A. z siedzibą we Wrocławiu nie ma wpływu na ich aktualność ani treść.
Cena brutto:
700 000 zł
27 zł/m²
Skontaktuj się z nami:
Skopiuj link do ogłoszenia:
Nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?
Skontaktuj się z nami. Znajdziemy grunt, który spełni Twoje oczekiwania.
Załóż darmowe konto i korzystaj z dodatkowych funkcjonalności Grunt Guru!
Dodawaj własne ogłoszenia sprzedaży, za darmo!
Na Grunt Guru możesz całkowicie bezpłatnie dodać ogłoszenie sprzedaży lub dzierżawy swojego gruntu. Jesteś pośrednikiem? Idealnie trafiłeś - zwiększ swoje szanse na sprzedaż i załóż swoje konto.
Uzyskaj dostęp do informacji o działce
W prosty i wygodny sposób możesz skorzystać z funkcji geoportalu - np. sprawdzić obowiązujący plan miejscowy czy studium zagospodarowania przestrzennego .
Dodawaj swoje działki do wirtualnych list
Dopisz do do swoich list te działki, które chciałbyś kupić lub inne, ważne dla Ciebie miejsca. Na podstawie Twoich list będziemy proponować Ci nowe działki dostępne w sprzedaży z okolicy.