Na sprzedaż
Galeria zdjęć
(1)
Działka Staw
Cena brutto:
55 000 zł
32 zł/m²
Staw, Chełm, chełmski, lubelskie
| Powierzchnia wyliczona | 1 693 m² |
| Numer ogłoszenia | 19261 |
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Stawie (gm. Chełm, pow. chełmski) o powierzchni 1 693 m². W odległości do 10 m występuje sieć wodociągowa, elektroenergetyczna, kanalizacyjna. W promieniu 50 m znajduje się sieć telekomunikacyjna. W odległości 5 m od granicy działki znajduje się droga gminna o nawierzchni z masy bitumicznej. Najbliższy węzeł drogi ekspresowej zlokalizowany jest w promieniu 39 km. W otoczeniu nieruchomości występuje zabudowa siedliskowa i mieszkaniowa jednorodzinna. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w promieniu 1,7 km, a stacja kolejowa w promieniu 8,9 km.
Lokalizacja
| Mezoregion | Pagóry Chełmskie |
| Najbliższe miasto wojewódzkie | Lublin - 57.1 km |
| Najbliższe miasto powiatowe | Chełm - 9.9 km |
Wymiary działki
| Obwód działki | 177 m |
Media
Uzbrojenie terenu
| C.O. | powyżej 200m |
| Gaz | powyżej 200m |
| Kanalizacja | do 10m |
| Prąd | do 10m |
| Telekomunikacja | do 50m |
| Wodociągi | do 10m |
| Inne | do 10m |
Drogi
Odległości od najbliższych dróg
Droga powiatowa nr 1818L nawierzchnia - masa bitumiczna | 501 m |
Droga wojewodzka nr 841 nawierzchnia - masa bitumiczna | 1305 m |
Droga krajowa nr 12|E373 nawierzchnia - masa bitumiczna | 4043 m |
Najbliższy węzeł autostradowy - A4|E40 | 140 km |
Najbliższy węzeł drogi ekspresowej - E372|E373|S12|S17 | 40 km |
Otoczenie
Potencjał obliczony dla bufora 200 m
Sąsiednia zabudowa
| Brak danych | 14 |
| Budynki gospodarstwa rolnego | 18 |
| Budynki mieszkalne jednorodzinne | 12 |
| Działki z wydanym pozwoleniem na budowę | 5 |
Dostępność komunikacyjna
| Przystanek autobusowy | Chełm - 1702 m |
| Dworzec autobusowy | Chełm - 10 km |
| Przystanek kolejowy | Chełm - 9 km |
| Stacja kolejowa | Zawadówka - 9 km |
| Lotnisko | Port Lotniczy Lublin - 47 km |
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Użytki gruntowe
Ukształtowanie terenu
| Rożnica wysokości | 1 m |
Osuwiska
Na terenie nie występuje ryzyko osuwisk
Tereny zalewowe
Na terenie nie występuje ryzyko zagrożenia powodziowego
Tereny potencjalnie podmokłe
Na terenie nie występują tereny podmokłe
Formy ochrony przyrody
Teren nie jest objęty żadnymi formami ochrony przyrody
To ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC, a jest wyłącznie zaproszeniem do zawarcia umowy. Dane prezentowane w ogłoszeniu zostały stworzone na podstawie publicznie dostępnych danych – ewidencji gruntów i budynków oraz innych baz danych udostępnianych przez gminy i inne instytucje publiczne. Grunt Guru Broker P.S.A. oraz Grunt Guru P.S.A. z siedzibą we Wrocławiu nie ma wpływu na ich aktualność ani treść.
Cena brutto:
55 000 zł
32 zł/m²
Skontaktuj się z nami:
Skopiuj link do ogłoszenia:
Nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?
Skontaktuj się z nami. Znajdziemy grunt, który spełni Twoje oczekiwania.
Załóż darmowe konto i korzystaj z dodatkowych funkcjonalności Grunt Guru!
Dodawaj własne ogłoszenia sprzedaży, za darmo!
Na Grunt Guru możesz całkowicie bezpłatnie dodać ogłoszenie sprzedaży lub dzierżawy swojego gruntu. Jesteś pośrednikiem? Idealnie trafiłeś - zwiększ swoje szanse na sprzedaż i załóż swoje konto.
Uzyskaj dostęp do informacji o działce
W prosty i wygodny sposób możesz skorzystać z funkcji geoportalu - np. sprawdzić obowiązujący plan miejscowy czy studium zagospodarowania przestrzennego .
Dodawaj swoje działki do wirtualnych list
Dopisz do do swoich list te działki, które chciałbyś kupić lub inne, ważne dla Ciebie miejsca. Na podstawie Twoich list będziemy proponować Ci nowe działki dostępne w sprzedaży z okolicy.