Na sprzedaż
Galeria zdjęć
(1)
Działka Różyny
Cena brutto:
315 600 zł
300 zł/m²
Różyny, Pszczółki, gdański, pomorskie
| Powierzchnia wyliczona | 1 052 m² |
| Numer ogłoszenia | 16066 |
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Różynach (gm. Pszczółki, pow. gdański) o powierzchni 1 052 m². W odległości do 10 m występuje sieć wodociągowa, elektroenergetyczna, kanalizacyjna, gazowa, telekomunikacyjna. W odległości 3 m od granicy działki znajduje się droga o nawierzchni żwirowej. Najbliższy węzeł autostradowy zlokalizowany jest w promieniu 4 km. W otoczeniu nieruchomości występuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, siedliskowa i przemysłowa. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w promieniu 1,2 km, a stacja kolejowa w promieniu 4,6 km.
Opis dodany przez agenta Zapraszamy do zakupu atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w Połchowo gmina Puck przy ul. Łąkowo. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, bliskość natury i jednocześnie Szybki dostęp do centrów miast oraz głównych dróg komunikacyjnych.
Działka:
-Podzielone po ok 1052m2
-Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja w ul. Jaśminowej przy działce
-Ulica Jaśminowa jest drogą wewnętrzną sprzedawana w udziałach.
Działki objęte MPZP:
14 MN,U - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
PARAMETRY I WSKAŹNIKI KSZTAŁTOWANIA ZABUDOWY
.1 Wysokość
zabudowy: max 3 kondygnacje nadziemne
Max. wysokość zabudowy 12 m od poziomu terenu do kalenicy, wysokość posadzki parteru do 0,6m
od poziomu terenu przy wejściu do budynku.
Nie zaleca się podpiwniczenia budynków na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych w
szczególności powyżej poziomu podłoży posadzek piwnic.
.2 Pow. zabudowy: Max. 30% pow. pokrycia działki.
.3 Dachy Dla budynku mieszkalnego dach główny - wielospadowy. Kąt nachylenia połaci dachowej 22˚÷45˚ .
Budynki inne niż mieszkalne - nie określa się
.4 Kształtowanie formy architektonicznej:
Formę architektoniczną należy kształtować w nawiązaniu do tradycji zachowując spójność dla całego
zespołu zabudowy w obrębie strefy lub działki.
.5 Zabudowa towarzysząca:
Dopuszcza się zabudowę towarzyszącą (garaże, budynki gospodarcze), zespoloną z budynkiem
mieszkalnym lub usługowym bądź wolnostojącą o wysokości do 6m od poziomu terenu (nie dotyczy
zabudowy związanej z funkcją obsługi rolnictwa). Dla całego zespołu w obrębie jednej posesji zaleca
się jednolite pokrycie, kolorystyka oraz materiały.
.7 Linie zabudowy:
Należy zachować nieprzekraczalne linie zabudowy - wg rysunku planu; nie dotyczy nadbudowy
budynków istniejących.
.8 Pow. biologicznie czynna Utrzymać minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej - 30%
(cała treść uchwały po kontakcie)
Nie przegap okazji na spełnienie swojego marzenia o własnym miejscu! Działki dostępne od zaraz!
KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!
- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję
Lokalizacja
| Mezoregion | Pojezierze Kaszubskie |
| Najbliższe miasto wojewódzkie | Gdańsk - 16.2 km |
| Najbliższe miasto powiatowe | Pruszcz Gdański - 5.7 km |
Wymiary działki
| Obwód działki | 130 m |
Media
Uzbrojenie terenu
| C.O. | powyżej 200m |
| Gaz | do 10m |
| Kanalizacja | do 10m |
| Prąd | do 10m |
| Telekomunikacja | do 10m |
| Wodociągi | do 10m |
| Inne | do 10m |
Drogi
Odległości od najbliższych dróg
Droga krajowa nr 91|E75 nawierzchnia - masa bitumiczna | 320 m |
Droga powiatowa nr 2225G nawierzchnia - masa bitumiczna | 2814 m |
Droga wojewodzka nr 226 nawierzchnia - masa bitumiczna | 4435 m |
Najbliższy węzeł autostradowy - A1|E75 | 4 km |
Najbliższy węzeł drogi ekspresowej - E28|S6 | 4 km |
Otoczenie
Potencjał obliczony dla bufora 200 m
Sąsiednia zabudowa
| Brak danych | 4 |
| Budynki gospodarstwa rolnego | 5 |
| Budynki mieszkalne jednorodzinne | 46 |
| Budynki przemysłowe | 1 |
Dostępność komunikacyjna
| Przystanek autobusowy | Pruszcz Gdański - 1183 m |
| Dworzec autobusowy | Tczew - 15 km |
| Przystanek kolejowy | Pszczółki - 1 km |
| Stacja kolejowa | Pszczółki - 5 km |
| Lotnisko | Port Lotniczy Gdańsk-Rębiechowo im. Lecha Wałęsy - 23 km |
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Użytki gruntowe
Ukształtowanie terenu
| Rożnica wysokości | 1 m |
Osuwiska
Na terenie nie występuje ryzyko osuwisk
Tereny zalewowe
Na terenie nie występuje ryzyko zagrożenia powodziowego
Tereny potencjalnie podmokłe
Na terenie nie występują tereny podmokłe
Formy ochrony przyrody
Teren nie jest objęty żadnymi formami ochrony przyrody
To ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC, a jest wyłącznie zaproszeniem do zawarcia umowy. Dane prezentowane w ogłoszeniu zostały stworzone na podstawie publicznie dostępnych danych – ewidencji gruntów i budynków oraz innych baz danych udostępnianych przez gminy i inne instytucje publiczne. Grunt Guru Broker P.S.A. oraz Grunt Guru P.S.A. z siedzibą we Wrocławiu nie ma wpływu na ich aktualność ani treść.
Kontakt
Biuro nieruchomości: PARTNERZY Agencja Nieruchomości
Cena brutto:
315 600 zł
300 zł/m²
Skontaktuj się z nami:
Biuro nieruchomości: PARTNERZY Agencja Nieruchomości
Skopiuj link do ogłoszenia:
Nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?
Skontaktuj się z nami. Znajdziemy grunt, który spełni Twoje oczekiwania.
Załóż darmowe konto i korzystaj z dodatkowych funkcjonalności Grunt Guru!
Dodawaj własne ogłoszenia sprzedaży, za darmo!
Na Grunt Guru możesz całkowicie bezpłatnie dodać ogłoszenie sprzedaży lub dzierżawy swojego gruntu. Jesteś pośrednikiem? Idealnie trafiłeś - zwiększ swoje szanse na sprzedaż i załóż swoje konto.
Uzyskaj dostęp do informacji o działce
W prosty i wygodny sposób możesz skorzystać z funkcji geoportalu - np. sprawdzić obowiązujący plan miejscowy czy studium zagospodarowania przestrzennego .
Dodawaj swoje działki do wirtualnych list
Dopisz do do swoich list te działki, które chciałbyś kupić lub inne, ważne dla Ciebie miejsca. Na podstawie Twoich list będziemy proponować Ci nowe działki dostępne w sprzedaży z okolicy.