Na sprzedaż
Galeria zdjęć
(1)
Działka rolna z potencjałem budowlanym Chotcza Dolna
Cena brutto:
150 000 zł
81 zł/m²
Chotcza Dolna, gmina Chotcza, lipski, mazowieckie
| Powierzchnia wyliczona | 1 854 m² |
| MPZP | nie |
| WZ | nie |
| Potencjał przekształceniowy | tak |
| Numer ogłoszenia | 8659 |
Na sprzedaż nieruchomość rolna z potencjałem budowlanym zlokalizowana w Chotczy Dolnej (gm. Chotcza, pow. lipski) o powierzchni 1 854 m². Na tym terenie nie ma ustalonego MPZP. Obowiązujące studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego zakłada przeznaczenie pod teren zabudowy mieszkaniowej, rolnictwa. Na działce znajduje się budynek zabytkowy i budynek gospodarczy. W odległości do 10 m występuje sieć wodociągowa, elektroenergetyczna, kanalizacyjna. W promieniu 50 m znajduje się sieć telekomunikacyjna. W odległości 7 m od granicy działki znajduje się droga o nawierzchni z masy bitumicznej. Najbliższy węzeł drogi ekspresowej zlokalizowany jest w promieniu 24 km. W otoczeniu nieruchomości występuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i siedliskowa. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w promieniu 6,1 km, a stacja kolejowa w promieniu 10,3 km.
Lokalizacja
| Mezoregion | Małopolski Przełom Wisły |
| Najbliższe miasto wojewódzkie | Lublin - 53.2 km |
| Najbliższe miasto powiatowe | Lipsko - 12.5 km |
Wymiary działki
| Obwód działki | 247 m |
Media
Uzbrojenie terenu
| C.O. | powyżej 200m |
| Gaz | powyżej 200m |
| Kanalizacja | do 10m |
| Prąd | do 10m |
| Telekomunikacja | do 50m |
| Wodociągi | do 10m |
| Inne | do 50m |
Drogi
Odległości od najbliższych dróg
Droga powiatowa nr 1918W nawierzchnia - masa bitumiczna | 789 m |
Droga wojewodzka nr 754 nawierzchnia - masa bitumiczna | 6078 m |
Droga krajowa nr 79 nawierzchnia - masa bitumiczna | 11917 m |
Najbliższy węzeł autostradowy - A2|E30 | 108 km |
Najbliższy węzeł drogi ekspresowej - S12 | 25 km |
Otoczenie
Sąsiednia zabudowa
| Budynki gospodarstwa rolnego | 8 |
| Budynki mieszkalne jednorodzinne | 10 |
Działka posiada potencjał przekształceniowy w kierunku zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, siedliskowej.
Dostępność komunikacyjna
| Przystanek autobusowy | Solec nad Wisłą - 6083 m |
| Dworzec autobusowy | Solec nad Wisłą - 11 km |
| Przystanek kolejowy | Karczmiska - 15 km |
| Stacja kolejowa | Polanówka - 10 km |
| Lotnisko | Port Lotniczy Warszawa-Radom - 45 km |
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Użytki gruntowe
| S-RII | 800 m² |
| Br-RVI | 600 m² |
| S-RIIIa | 500 m² |
| RVI | 200 m² |
Ukształtowanie terenu
| Rożnica wysokości | 3 m |
Osuwiska
Na terenie nie występuje ryzyko osuwisk
Tereny zalewowe
Na terenie nie występuje ryzyko zagrożenia powodziowego
Tereny potencjalnie podmokłe
Na terenie nie występują tereny podmokłe
Formy ochrony przyrody
| Obszar chronionego krajobrazu Solec nad Wisłą | 100% powierzchni działki |
| Korytarz ekologiczny Dolina Pilicy Pn | 100% powierzchni działki |
To ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC, a jest wyłącznie zaproszeniem do zawarcia umowy. Dane prezentowane w ogłoszeniu zostały stworzone na podstawie publicznie dostępnych danych – ewidencji gruntów i budynków oraz innych baz danych udostępnianych przez gminy i inne instytucje publiczne. Grunt Guru Broker P.S.A. oraz Grunt Guru P.S.A. z siedzibą we Wrocławiu nie ma wpływu na ich aktualność ani treść.
Kontakt
Cena brutto:
150 000 zł
81 zł/m²
Skontaktuj się z nami:
Skopiuj link do ogłoszenia:
Nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?
Skontaktuj się z nami. Znajdziemy grunt, który spełni Twoje oczekiwania.
Załóż darmowe konto i korzystaj z dodatkowych funkcjonalności Grunt Guru!
Dodawaj własne ogłoszenia sprzedaży, za darmo!
Na Grunt Guru możesz całkowicie bezpłatnie dodać ogłoszenie sprzedaży lub dzierżawy swojego gruntu. Jesteś pośrednikiem? Idealnie trafiłeś - zwiększ swoje szanse na sprzedaż i załóż swoje konto.
Uzyskaj dostęp do informacji o działce
W prosty i wygodny sposób możesz skorzystać z funkcji geoportalu - np. sprawdzić obowiązujący plan miejscowy czy studium zagospodarowania przestrzennego .
Dodawaj swoje działki do wirtualnych list
Dopisz do do swoich list te działki, które chciałbyś kupić lub inne, ważne dla Ciebie miejsca. Na podstawie Twoich list będziemy proponować Ci nowe działki dostępne w sprzedaży z okolicy.