Na sprzedaż
Galeria zdjęć
(1)
Działka rolna Konin
Cena brutto:
do negocjacji
Konin, gmina Konin, Konin, wielkopolskie
| Powierzchnia wyliczona | 19 304 m² |
| MPZP | tak |
| WZ | nie |
| Potencjał przekształceniowy | nie |
| Numer ogłoszenia | 6764 |
Na sprzedaż nieruchomość rolna zlokalizowana w Koninie (gm. Konin, pow. Konin) o powierzchni 19 304 m². Na tym terenie obowiązuje MPZP, który wyznacza przeznaczenie pod teren rolnictwa. Dodatkowo część terenu znajduje się na obszarze pasma infrastruktury technicznej z otuliną 50m. W odległości do 10 m występuje sieć elektroenergetyczna. Sieć wodociągowa, gazowa położona jest w odległości do 100 m od działki. Sieć kanalizacyjna, telekomunikacyjna zlokalizowana jest do 200 m od działki. W odległości 2 m od granicy działki znajduje się droga o nawierzchni gruntowej. Najbliższy węzeł autostradowy zlokalizowany jest w promieniu 9 km. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w promieniu 617 m, a stacja kolejowa w promieniu 4,5 km.
Lokalizacja
| Mezoregion | Pojezierze Żnińsko-Mogileńskie |
| Najbliższe miasto wojewódzkie | Toruń - 89.4 km |
| Najbliższe miasto powiatowe | Konin - 4.3 km |
Wymiary działki
| Obwód działki | 778 m |
Media
Uzbrojenie terenu
| C.O. | powyżej 200m |
| Gaz | do 100m |
| Kanalizacja | do 200m |
| Prąd | do 10m |
| Telekomunikacja | do 200m |
| Wodociągi | do 100m |
| Inne | do 100m |
Infrastruktura techniczna
| Linie napowietrzne wysokiego napięcia | na terenie działki |
Drogi
Odległości od najbliższych dróg
Droga inna nawierzchnia - grunt naturalny | 2 m |
Droga gminna nr 880601P nawierzchnia - masa bitumiczna | 126 m |
Droga powiatowa nr 3210P nawierzchnia - masa bitumiczna | 618 m |
Droga wojewodzka nr 266 nawierzchnia - masa bitumiczna | 644 m |
Droga krajowa nr 25 nawierzchnia - masa bitumiczna | 3251 m |
Najbliższy węzeł autostradowy - A2|E30 | 10 km |
Najbliższy węzeł drogi ekspresowej - E261|S5 | 62 km |
Otoczenie
Sąsiednia zabudowa
| Działki z wydanym pozwoleniem na budowę | 67 |
Dostępność komunikacyjna
| Przystanek autobusowy | Kramsk - 617 m |
| Dworzec autobusowy | Konin - 5 km |
| Przystanek kolejowy | Konin - 7 km |
| Stacja kolejowa | Konin - 5 km |
| Lotnisko | Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta - 93 km |
Planowanie przestrzenne
Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Użytki gruntowe
| RIVb | brak danych |
| RV | brak danych |
Ukształtowanie terenu
| Rożnica wysokości | 3 m |
Osuwiska
Na terenie nie występuje ryzyko osuwisk
Tereny zalewowe
Na terenie nie występuje ryzyko zagrożenia powodziowego
Tereny potencjalnie podmokłe
Na terenie nie występują tereny podmokłe
Formy ochrony przyrody
| Obszar chronionego krajobrazu Goplańsko-Kujawski | 100% powierzchni działki |
To ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC, a jest wyłącznie zaproszeniem do zawarcia umowy. Dane prezentowane w ogłoszeniu zostały stworzone na podstawie publicznie dostępnych danych – ewidencji gruntów i budynków oraz innych baz danych udostępnianych przez gminy i inne instytucje publiczne. Grunt Guru Broker P.S.A. oraz Grunt Guru P.S.A. z siedzibą we Wrocławiu nie ma wpływu na ich aktualność ani treść.
Kontakt
Cena brutto:
do negocjacji
Skontaktuj się z nami:
Skopiuj link do ogłoszenia:
Nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?
Skontaktuj się z nami. Znajdziemy grunt, który spełni Twoje oczekiwania.
Załóż darmowe konto i korzystaj z dodatkowych funkcjonalności Grunt Guru!
Dodawaj własne ogłoszenia sprzedaży, za darmo!
Na Grunt Guru możesz całkowicie bezpłatnie dodać ogłoszenie sprzedaży lub dzierżawy swojego gruntu. Jesteś pośrednikiem? Idealnie trafiłeś - zwiększ swoje szanse na sprzedaż i załóż swoje konto.
Uzyskaj dostęp do informacji o działce
W prosty i wygodny sposób możesz skorzystać z funkcji geoportalu - np. sprawdzić obowiązujący plan miejscowy czy studium zagospodarowania przestrzennego .
Dodawaj swoje działki do wirtualnych list
Dopisz do do swoich list te działki, które chciałbyś kupić lub inne, ważne dla Ciebie miejsca. Na podstawie Twoich list będziemy proponować Ci nowe działki dostępne w sprzedaży z okolicy.