Na sprzedaż
Galeria zdjęć
(1)
Działka rolna Baranów
Cena brutto:
97 500 zł
26 zł/m²
Baranów, Baranów, grodziski, mazowieckie
| Powierzchnia wyliczona | 3 820 m² |
| Wymiary | 12.9 m x 321.6 m |
| MPZP | nie |
| WZ | nie |
| Potencjał przekształceniowy | nie |
| Numer ogłoszenia | 4540 |
Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Baranów (gmina Baranów, powiat grodziski, województwo mazowieckie) o powierzchni 3 824 m2. Nieruchomość nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Na tym terenie nie ma ustalonego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego zakłada przeznaczenie dominujące pod tereny korytarzy ekologicznych, siedlisk i trwałych użytków zielonych głównie wzdłuż cieków wodnych do pozostawienia w dotychczasowym użytkowaniu jako tereny pastwisk, zadrzewień, łąk. Przez działkę przebiega ciek wodny. Dostępne media: prąd – brak, woda – brak, gaz- brak, kanalizacja – brak, teletechnika – brak.
Lokalizacja
| Mezoregion | Równina Łowicko-Błońska |
| Najbliższe miasto wojewódzkie | Warszawa - 36.7 km |
| Najbliższe miasto powiatowe | Żyrardów - 8.4 km |
Wymiary działki
| Obwód działki | 665 m |
Media
Uzbrojenie terenu
| C.O. | powyżej 200m |
| Gaz | powyżej 200m |
| Kanalizacja | powyżej 200m |
| Prąd | powyżej 200m |
| Telekomunikacja | powyżej 200m |
| Wodociągi | powyżej 200m |
| Inne | powyżej 200m |
Drogi
Odległości od najbliższych dróg
Droga inna nawierzchnia - grunt naturalny | na granicy terenu |
Droga powiatowa nr 1513W nawierzchnia - stabilizacja zwirem lub zuzlem | 391 m |
Droga gminna nr 150114W nawierzchnia - masa bitumiczna | 488 m |
Droga krajowa nr A2|E30 nawierzchnia - masa bitumiczna | 602 m |
Droga wojewodzka nr 719 nawierzchnia - masa bitumiczna | 5283 m |
Najbliższy węzeł autostradowy - A2|E30 | 8 km |
Najbliższy węzeł drogi ekspresowej - E67|S8 | 15 km |
Otoczenie
Sąsiednia zabudowa
| Brak danych | 1 |
Dostępność komunikacyjna
| Przystanek autobusowy | Baranów - 489 m |
| Dworzec autobusowy | Nadarzyn - 21 km |
| Przystanek kolejowy | Jaktorów - 5 km |
| Stacja kolejowa | Grodzisk Mazowiecki - 8 km |
| Lotnisko | Lotnisko Chopina w Warszawie - 32 km |
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Użytki gruntowe
Ukształtowanie terenu
| Rożnica wysokości | 1 m |
Osuwiska
Na terenie nie występuje ryzyko osuwisk
Tereny zalewowe
Na terenie nie występuje ryzyko zagrożenia powodziowego
Tereny potencjalnie podmokłe
Na terenie nie występują tereny podmokłe
Formy ochrony przyrody
Teren nie jest objęty żadnymi formami ochrony przyrody
To ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC, a jest wyłącznie zaproszeniem do zawarcia umowy. Dane prezentowane w ogłoszeniu zostały stworzone na podstawie publicznie dostępnych danych – ewidencji gruntów i budynków oraz innych baz danych udostępnianych przez gminy i inne instytucje publiczne. Grunt Guru Broker P.S.A. oraz Grunt Guru P.S.A. z siedzibą we Wrocławiu nie ma wpływu na ich aktualność ani treść.
Kontakt
Cena brutto:
97 500 zł
26 zł/m²
Skontaktuj się z nami:
Skopiuj link do ogłoszenia:
Nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?
Skontaktuj się z nami. Znajdziemy grunt, który spełni Twoje oczekiwania.
Załóż darmowe konto i korzystaj z dodatkowych funkcjonalności Grunt Guru!
Dodawaj własne ogłoszenia sprzedaży, za darmo!
Na Grunt Guru możesz całkowicie bezpłatnie dodać ogłoszenie sprzedaży lub dzierżawy swojego gruntu. Jesteś pośrednikiem? Idealnie trafiłeś - zwiększ swoje szanse na sprzedaż i załóż swoje konto.
Uzyskaj dostęp do informacji o działce
W prosty i wygodny sposób możesz skorzystać z funkcji geoportalu - np. sprawdzić obowiązujący plan miejscowy czy studium zagospodarowania przestrzennego .
Dodawaj swoje działki do wirtualnych list
Dopisz do do swoich list te działki, które chciałbyś kupić lub inne, ważne dla Ciebie miejsca. Na podstawie Twoich list będziemy proponować Ci nowe działki dostępne w sprzedaży z okolicy.