Na sprzedaż
Galeria zdjęć
(1)
Działka Libertów
Cena brutto:
599 000 zł
536 zł/m²
Libertów, Mogilany, krakowski, małopolskie
| Powierzchnia wyliczona | 1 118 m² |
| Numer ogłoszenia | 16151 |
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Libertowie (gm. Mogilany, pow. krakowski) o powierzchni 1 118 m². W odległości do 10 m występuje sieć wodociągowa, elektroenergetyczna, kanalizacyjna, gazowa. W promieniu 50 m znajduje się sieć telekomunikacyjna. Sieć ciepłownicza zlokalizowana jest do 200 m od działki. W odległości 2 m od granicy działki znajduje się droga . Najbliższy węzeł autostradowy zlokalizowany jest w promieniu 2 km. W otoczeniu nieruchomości występuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i siedliskowa. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w promieniu 461 m, a stacja kolejowa w promieniu 5,7 km.
Opis dodany przez agenta Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę znajdująca w Libertowie, gmina Mogilany.
Działka o powierzchni 11,2a ma przeznaczenie budowlane.
Zielona okolica zapewnia idealne miejsce na budowę domu.
Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu i na prezentację.
Lokalizacja
| Mezoregion | Pogórze Wielickie |
| Najbliższe miasto wojewódzkie | Kraków - 11.0 km |
| Najbliższe miasto powiatowe | Wieliczka - 10.6 km |
Wymiary działki
| Obwód działki | 144 m |
Media
Uzbrojenie terenu
| C.O. | do 200m |
| Gaz | do 10m |
| Kanalizacja | do 10m |
| Prąd | do 10m |
| Telekomunikacja | do 50m |
| Wodociągi | do 10m |
| Inne | do 10m |
Drogi
Odległości od najbliższych dróg
Droga krajowa nr 52|E77 nawierzchnia - masa bitumiczna | 106 m |
Droga powiatowa nr 2174K nawierzchnia - masa bitumiczna | 391 m |
Droga wojewodzka nr 953 nawierzchnia - masa bitumiczna | 6208 m |
Najbliższy węzeł autostradowy - 7|94|A4|E40|E77 | 3 km |
Najbliższy węzeł drogi ekspresowej - S7 | 12 km |
Otoczenie
Potencjał obliczony dla bufora 200 m
Sąsiednia zabudowa
| Brak danych | 42 |
| Budynki gospodarstwa rolnego | 1 |
| Budynki mieszkalne jednorodzinne | 31 |
| Budynki o dwóch mieszkaniach | 1 |
Dostępność komunikacyjna
| Przystanek autobusowy | Mogilany - 461 m |
| Dworzec autobusowy | Kraków - 5 km |
| Przystanek kolejowy | Kraków - 2 km |
| Stacja kolejowa | Skawina - 6 km |
| Lotnisko | Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków - Balice Sp. z o.o. - 14 km |
Użytki gruntowe
Ukształtowanie terenu
| Rożnica wysokości | 5 m |
Osuwiska
Na terenie nie występuje ryzyko osuwisk
Tereny zalewowe
Na terenie nie występuje ryzyko zagrożenia powodziowego
Tereny potencjalnie podmokłe
Na terenie nie występują tereny podmokłe
Formy ochrony przyrody
Teren nie jest objęty żadnymi formami ochrony przyrody
To ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC, a jest wyłącznie zaproszeniem do zawarcia umowy. Dane prezentowane w ogłoszeniu zostały stworzone na podstawie publicznie dostępnych danych – ewidencji gruntów i budynków oraz innych baz danych udostępnianych przez gminy i inne instytucje publiczne. Grunt Guru Broker P.S.A. oraz Grunt Guru P.S.A. z siedzibą we Wrocławiu nie ma wpływu na ich aktualność ani treść.
Kontakt
Biuro nieruchomości: Nest Brokers
Cena brutto:
599 000 zł
536 zł/m²
Skontaktuj się z nami:
Biuro nieruchomości: Nest Brokers
Skopiuj link do ogłoszenia:
Nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?
Skontaktuj się z nami. Znajdziemy grunt, który spełni Twoje oczekiwania.
Załóż darmowe konto i korzystaj z dodatkowych funkcjonalności Grunt Guru!
Dodawaj własne ogłoszenia sprzedaży, za darmo!
Na Grunt Guru możesz całkowicie bezpłatnie dodać ogłoszenie sprzedaży lub dzierżawy swojego gruntu. Jesteś pośrednikiem? Idealnie trafiłeś - zwiększ swoje szanse na sprzedaż i załóż swoje konto.
Uzyskaj dostęp do informacji o działce
W prosty i wygodny sposób możesz skorzystać z funkcji geoportalu - np. sprawdzić obowiązujący plan miejscowy czy studium zagospodarowania przestrzennego .
Dodawaj swoje działki do wirtualnych list
Dopisz do do swoich list te działki, które chciałbyś kupić lub inne, ważne dla Ciebie miejsca. Na podstawie Twoich list będziemy proponować Ci nowe działki dostępne w sprzedaży z okolicy.