Na sprzedaż
Galeria zdjęć
(1)
Działka Laskowo
Cena brutto:
109 000 zł
162 zł/m²
Laskowo, Szamocin, chodzieski, wielkopolskie
| Powierzchnia wyliczona | 674 m² |
| Numer ogłoszenia | 35042 |
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Laskowie (gm. Szamocin, pow. chodzieski) o powierzchni 674 m². W odległości do 10 m występuje sieć elektroenergetyczna, kanalizacyjna. W promieniu 50 m znajduje się sieć wodociągowa, gazowa, telekomunikacyjna. W odległości 37 m od granicy działki znajduje się droga gminna o nawierzchni z masy bitumicznej. Najbliższy węzeł drogi ekspresowej zlokalizowany jest w promieniu 18 km. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w promieniu 1,6 km, a stacja kolejowa w promieniu 9,1 km.
Opis dodany przez agenta Działka nr 385/63 zlokalizowana w Laskowie o powierzchni 675 metrów kwadratowych, która w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego obejmuje tereny zabudowy letniskowej oznaczone jako 3ML Link do filmu: Kluczowe informacje: - Powierzchnia: 675 m2 - Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego: 3ML zakłada zabudowę letniskową, której wysokość ustala na dwie kondygnacje w tym poddasze użytkowe lub nieużytkowe, dachy dwu- lub wielospadowe o nachyleniu połaci 35 stopni, obowiązuje orientacja budynków elewacją szczytową do ulicy, - Dojazd: droga utwardzona - Media: sieć wodociągowa, kanalizacyjna oraz elektroenergetyczna na działce - Kształt: regularny - prostokąt - W bliskim otoczeniu terenów zielonych Działka w Laskowie to idealny wybór dla osób szukających ciszy, zieleni i odpoczynku w naturalnym otoczeniu. Niezabudowana, zlokalizowana w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasów i jeziora, stanowi doskonałe miejsce na rekreację i przyszłą zabudowę letniskową. Jednocześnie oferuje dogodny dojazd – w niedalekiej odległości od Szamocina i zaledwie kilkanaście minut od centrum Chodzieży. Zainwestuj w spokój i naturę – działka letniskowa w Laskowie czeka na Ciebie. Blisko jeziora, lasów i z wygodnym dojazdem. Zadzwoń i dowiedz się więcej! Liwia Szykowna Tel.: +48 602 330 978 E-mail: L.szykowna@ Zapraszam również do odwiedzenia naszego biura, które znajduje się w Poznaniu przy ulicy Naramowickiej 47/117 "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."
Lokalizacja
| Mezoregion | Dolina Środkowej Noteci |
| Najbliższe miasto wojewódzkie | Bydgoszcz - 63.5 km |
| Najbliższe miasto powiatowe | Chodzież - 11.2 km |
Wymiary działki
| Obwód działki | 105 m |
Media
Uzbrojenie terenu
| C.O. | powyżej 200m |
| Gaz | do 50m |
| Kanalizacja | do 10m |
| Prąd | do 10m |
| Telekomunikacja | do 50m |
| Wodociągi | do 50m |
| Inne | do 10m |
Drogi
Odległości od najbliższych dróg
Droga wojewodzka nr 191 nawierzchnia - masa bitumiczna | 1213 m |
Droga powiatowa nr 1499P nawierzchnia - masa bitumiczna | 1453 m |
Droga krajowa nr 11 nawierzchnia - masa bitumiczna | 10802 m |
Najbliższy węzeł autostradowy - A2|E261|E30|S11|S5 | 75 km |
Najbliższy węzeł drogi ekspresowej - S10 | 19 km |
Otoczenie
Potencjał obliczony dla bufora 200 m
Sąsiednia zabudowa
| Brak danych | 2 |
| Działki z wydanym pozwoleniem na budowę | 5 |
Dostępność komunikacyjna
| Przystanek autobusowy | Szamocin - 1611 m |
| Dworzec autobusowy | Chodzież - 11 km |
| Przystanek kolejowy | Miasteczko Krajeńskie - 9 km |
| Stacja kolejowa | Białośliwie Wąskotorowe - 9 km |
| Lotnisko | Port lotniczy Bydgoszcz-Szwederowo - 62 km |
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Użytki gruntowe
Ukształtowanie terenu
| Rożnica wysokości | 1 m |
Osuwiska
Na terenie nie występuje ryzyko osuwisk
Tereny zalewowe
Na terenie nie występuje ryzyko zagrożenia powodziowego
Tereny potencjalnie podmokłe
Na terenie nie występują tereny podmokłe
Formy ochrony przyrody
| Obszar chronionego krajobrazu Dolina Noteci | 100% powierzchni działki |
| Korytarz ekologiczny Wschodnia Dolina Noteci | 63% powierzchni działki |
To ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC, a jest wyłącznie zaproszeniem do zawarcia umowy. Dane prezentowane w ogłoszeniu zostały stworzone na podstawie publicznie dostępnych danych – ewidencji gruntów i budynków oraz innych baz danych udostępnianych przez gminy i inne instytucje publiczne. Grunt Guru Broker P.S.A. oraz Grunt Guru P.S.A. z siedzibą we Wrocławiu nie ma wpływu na ich aktualność ani treść.
Kontakt
Biuro nieruchomości: Freedom Franchise Sp. z o.o.
Cena brutto:
109 000 zł
162 zł/m²
Skontaktuj się z nami:
Biuro nieruchomości: Freedom Franchise Sp. z o.o.
Skopiuj link do ogłoszenia:
Nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?
Skontaktuj się z nami. Znajdziemy grunt, który spełni Twoje oczekiwania.
Załóż darmowe konto i korzystaj z dodatkowych funkcjonalności Grunt Guru!
Dodawaj własne ogłoszenia sprzedaży, za darmo!
Na Grunt Guru możesz całkowicie bezpłatnie dodać ogłoszenie sprzedaży lub dzierżawy swojego gruntu. Jesteś pośrednikiem? Idealnie trafiłeś - zwiększ swoje szanse na sprzedaż i załóż swoje konto.
Uzyskaj dostęp do informacji o działce
W prosty i wygodny sposób możesz skorzystać z funkcji geoportalu - np. sprawdzić obowiązujący plan miejscowy czy studium zagospodarowania przestrzennego .
Dodawaj swoje działki do wirtualnych list
Dopisz do do swoich list te działki, które chciałbyś kupić lub inne, ważne dla Ciebie miejsca. Na podstawie Twoich list będziemy proponować Ci nowe działki dostępne w sprzedaży z okolicy.