Na sprzedaż
Galeria zdjęć
(1)
Działka Kiersztanowo
Cena brutto:
230 000 zł
223 zł/m²
Kiersztanowo, Mrągowo, mrągowski, warmińsko-mazurskie
| Powierzchnia wyliczona | 1 031 m² |
| Numer ogłoszenia | 33039 |
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Kiersztanowie (gm. Mrągowo, pow. mrągowski) o powierzchni 1 031 m². W odległości do 10 m występuje sieć wodociągowa. W promieniu 50 m znajduje się sieć telekomunikacyjna. Sieć kanalizacyjna zlokalizowana jest do 200 m od działki. W odległości 33 m od granicy działki znajduje się droga powiatowa o nawierzchni z masy bitumicznej. Najbliższy węzeł drogi ekspresowej zlokalizowany jest w promieniu 72 km. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w promieniu 2,4 km, a stacja kolejowa w promieniu 17,2 km.
Opis dodany przez agenta Działka budowlana z dostępem do jeziora - Osada nad Jeziorem Kiersztanowskim
Na sprzedaż działka nr 26/16 o powierzchni 1 031 m², położona w wyjątkowej lokalizacji - w Osadzie nad Jeziorem Kiersztanowskim. Nieruchomość posiada dostęp do wspólnej plaży przeznaczonej wyłącznie dla właścicieli działek, co gwarantuje prywatność i komfort wypoczynku.
Działka ma status budowlany, a media - prąd i woda - są dostępne w drodze. Teren jest idealny pod budowę domu letniskowego lub całorocznego, z widokiem na naturę i dostępem do jeziora.
Cena: 230 000 zł
Cena za m²: 223,08 zł
To doskonała propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do życia lub inwestycji w nieruchomość z potencjałem rekreacyjnym.
Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną ofertę i wybrać działkę idealną dla siebie!
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Kontakt i pełna obsługa inwestycyjna:
tel. 882 092 171
e-mail: biuro@
- Kupujący nie płaci prowizji
- Współpracujemy z doświadczonym doradcą kredytowym - pomożemy w uzyskaniu finansowania.
- Oferujemy wsparcie w uzyskaniu warunków zabudowy (WZ), pozwolenia na budowę (PnB) oraz innych formalności.
- Zapewniamy pełen serwis inwestycyjny - od wyboru działki po realizację projektu.
Lokalizacja
| Mezoregion | Pojezierze Mrągowskie |
| Najbliższe miasto wojewódzkie | Olsztyn - 54.1 km |
| Najbliższe miasto powiatowe | Mrągowo - 8.3 km |
Wymiary działki
| Obwód działki | 136 m |
Media
Uzbrojenie terenu
| C.O. | powyżej 200m |
| Gaz | powyżej 200m |
| Kanalizacja | do 200m |
| Prąd | powyżej 200m |
| Telekomunikacja | do 50m |
| Wodociągi | do 10m |
| Inne | do 10m |
Drogi
Odległości od najbliższych dróg
Droga powiatowa nr 1699N nawierzchnia - masa bitumiczna | 34 m |
Droga wojewodzka nr 591 nawierzchnia - masa bitumiczna | 3410 m |
Droga krajowa nr 59 nawierzchnia - masa bitumiczna | 6778 m |
Najbliższy węzeł autostradowy - A1|E75 | 169 km |
Najbliższy węzeł drogi ekspresowej - S51 | 73 km |
Otoczenie
Potencjał obliczony dla bufora 200 m
Sąsiednia zabudowa
| Brak danych | 1 |
| Działki z wydanym pozwoleniem na budowę | 64 |
Dostępność komunikacyjna
| Przystanek autobusowy | Sorkwity - 2424 m |
| Dworzec autobusowy | Mrągowo - 9 km |
| Przystanek kolejowy | Kętrzyn - 15 km |
| Stacja kolejowa | Kętrzyn - 17 km |
| Lotnisko | Port Lotniczy Olsztyn - Mazury - 54 km |
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Użytki gruntowe
Ukształtowanie terenu
| Rożnica wysokości | 4 m |
Osuwiska
Na terenie nie występuje ryzyko osuwisk
Tereny zalewowe
Na terenie nie występuje ryzyko zagrożenia powodziowego
Tereny potencjalnie podmokłe
Na terenie nie występują tereny podmokłe
Formy ochrony przyrody
| Obszar chronionego krajobrazu Jezior Legińsko-Mrągowskich | 100% powierzchni działki |
| Korytarz ekologiczny Dolina Pasleki-Puszcza Piska | 100% powierzchni działki |
To ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC, a jest wyłącznie zaproszeniem do zawarcia umowy. Dane prezentowane w ogłoszeniu zostały stworzone na podstawie publicznie dostępnych danych – ewidencji gruntów i budynków oraz innych baz danych udostępnianych przez gminy i inne instytucje publiczne. Grunt Guru Broker P.S.A. oraz Grunt Guru P.S.A. z siedzibą we Wrocławiu nie ma wpływu na ich aktualność ani treść.
Kontakt
Biuro nieruchomości: Nadjeziorami.pl
Cena brutto:
230 000 zł
223 zł/m²
Skontaktuj się z nami:
Biuro nieruchomości: Nadjeziorami.pl
Skopiuj link do ogłoszenia:
Nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?
Skontaktuj się z nami. Znajdziemy grunt, który spełni Twoje oczekiwania.
Załóż darmowe konto i korzystaj z dodatkowych funkcjonalności Grunt Guru!
Dodawaj własne ogłoszenia sprzedaży, za darmo!
Na Grunt Guru możesz całkowicie bezpłatnie dodać ogłoszenie sprzedaży lub dzierżawy swojego gruntu. Jesteś pośrednikiem? Idealnie trafiłeś - zwiększ swoje szanse na sprzedaż i załóż swoje konto.
Uzyskaj dostęp do informacji o działce
W prosty i wygodny sposób możesz skorzystać z funkcji geoportalu - np. sprawdzić obowiązujący plan miejscowy czy studium zagospodarowania przestrzennego .
Dodawaj swoje działki do wirtualnych list
Dopisz do do swoich list te działki, które chciałbyś kupić lub inne, ważne dla Ciebie miejsca. Na podstawie Twoich list będziemy proponować Ci nowe działki dostępne w sprzedaży z okolicy.