Na sprzedaż
Galeria zdjęć
(1)
Działka Gdynia
Cena brutto:
1 250 000 zł
3 005 zł/m²
Gdynia, Gdynia, Gdynia, pomorskie
| Powierzchnia wyliczona | 416 m² |
| Numer ogłoszenia | 32109 |
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Gdyni (gm. Gdynia, pow. Gdynia) o powierzchni 416 m². W odległości do 10 m występuje sieć wodociągowa, elektroenergetyczna, kanalizacyjna, gazowa, ciepłownicza, telekomunikacyjna. W odległości 4 m od granicy działki znajduje się droga gminna o nawierzchni z kostki prefabrykowanej. Najbliższy węzeł drogi ekspresowej zlokalizowany jest w promieniu 5 km. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w promieniu 165 m, a stacja kolejowa w promieniu 1,9 km.
Opis dodany przez agenta Działka o powierzchni: 419 m2 na sprzedaż z budynkiem!
Lokalizacja: Szarych Szeregów 4, Gdynia Redłowo.
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem.
Działka płaska, częściowo ogrodzona, uzbrojona.
Powierzchnia działki - 419 m2, nr 757, obręb: 0025.
Więcej informacji udzielę telefoniczne lub podczas spotkania.
Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja
| Mezoregion | Pobrzeże Kaszubskie |
| Najbliższe miasto wojewódzkie | Gdańsk - 17.0 km |
| Najbliższe miasto powiatowe | Gdynia - 2.0 km |
Wymiary działki
| Obwód działki | 100 m |
Media
Uzbrojenie terenu
| C.O. | do 10m |
| Gaz | do 10m |
| Kanalizacja | do 10m |
| Prąd | do 10m |
| Telekomunikacja | do 10m |
| Wodociągi | do 10m |
| Inne | do 10m |
Drogi
Odległości od najbliższych dróg
Droga powiatowa nr 1645G nawierzchnia - masa bitumiczna | 110 m |
Droga wojewodzka nr 468 nawierzchnia - masa bitumiczna | 524 m |
Droga krajowa nr 6|E28|S6 nawierzchnia - masa bitumiczna | 5101 m |
Najbliższy węzeł autostradowy - A1|E75 | 29 km |
Najbliższy węzeł drogi ekspresowej - 6|E28|S6 | 5 km |
Otoczenie
Potencjał obliczony dla bufora 200 m
Sąsiednia zabudowa
| Brak danych | 19 |
| Działki z wydanym pozwoleniem na budowę | 92 |
Dostępność komunikacyjna
| Przystanek autobusowy | Gdynia - 166 m |
| Dworzec autobusowy | Gdynia - 3 km |
| Przystanek kolejowy | Gdynia - 1 km |
| Stacja kolejowa | Gdynia Orłowo - 2 km |
| Lotnisko | Port Lotniczy Gdańsk-Rębiechowo im. Lecha Wałęsy - 14 km |
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Użytki gruntowe
Ukształtowanie terenu
| Rożnica wysokości | 2 m |
Osuwiska
Na terenie nie występuje ryzyko osuwisk
Tereny zalewowe
Na terenie nie występuje ryzyko zagrożenia powodziowego
Tereny potencjalnie podmokłe
Na terenie nie występują tereny podmokłe
Formy ochrony przyrody
Teren nie jest objęty żadnymi formami ochrony przyrody
To ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC, a jest wyłącznie zaproszeniem do zawarcia umowy. Dane prezentowane w ogłoszeniu zostały stworzone na podstawie publicznie dostępnych danych – ewidencji gruntów i budynków oraz innych baz danych udostępnianych przez gminy i inne instytucje publiczne. Grunt Guru Broker P.S.A. oraz Grunt Guru P.S.A. z siedzibą we Wrocławiu nie ma wpływu na ich aktualność ani treść.
Kontakt
Biuro nieruchomości: Niezapominajka Biuro Nieruchomości
Cena brutto:
1 250 000 zł
3 005 zł/m²
Skontaktuj się z nami:
Biuro nieruchomości: Niezapominajka Biuro Nieruchomości
Skopiuj link do ogłoszenia:
Nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?
Skontaktuj się z nami. Znajdziemy grunt, który spełni Twoje oczekiwania.
Załóż darmowe konto i korzystaj z dodatkowych funkcjonalności Grunt Guru!
Dodawaj własne ogłoszenia sprzedaży, za darmo!
Na Grunt Guru możesz całkowicie bezpłatnie dodać ogłoszenie sprzedaży lub dzierżawy swojego gruntu. Jesteś pośrednikiem? Idealnie trafiłeś - zwiększ swoje szanse na sprzedaż i załóż swoje konto.
Uzyskaj dostęp do informacji o działce
W prosty i wygodny sposób możesz skorzystać z funkcji geoportalu - np. sprawdzić obowiązujący plan miejscowy czy studium zagospodarowania przestrzennego .
Dodawaj swoje działki do wirtualnych list
Dopisz do do swoich list te działki, które chciałbyś kupić lub inne, ważne dla Ciebie miejsca. Na podstawie Twoich list będziemy proponować Ci nowe działki dostępne w sprzedaży z okolicy.