Na sprzedaż
Galeria zdjęć
(1)
Działka budowlana Wysoki Kościół
Cena brutto:
590 000 zł
83 zł/m²
Wysoki Kościół, gmina Wisznia Mała, trzebnicki, dolnośląskie
| Powierzchnia wyliczona | 7 116 m² |
| Wymiary | 75 m x 119.2 m |
| MPZP | tak |
| WZ | nie |
| Potencjał przekształceniowy | nie |
| Numer ogłoszenia | 4856 |
Na sprzedaż nieruchomość budowlana zlokalizowana we Wysokim Kościele (gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki) o powierzchni 7 116 m². Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej o twardej nawierzchni. Na tym terenie obowiązuje MPZP, który wyznacza przeznaczenie pod teren zabudowy jednorodzinnej (ok. 35% działki) i teren rolnictwa (ok. 65% działki). Na terenie przeznaczonym pod zabudowę jednorodzinną, jako przeznaczenie uzupełniające wskazano usługi nieuciążliwe. Przez nieruchomość przebiega sieć energetyczna niskiego napięcia. Dostęp do wody znajduje się w drodze. Przyłącze kanalizacyjne jest dostępne na działce, ale znajduje się w bliskiej odległości. Kanalizacja burzowa jest dostępna w pobliżu.
Lokalizacja
| Mezoregion | Wzgórza Trzebnickie |
| Najbliższe miasto wojewódzkie | Wrocław - 15.9 km |
| Najbliższe miasto powiatowe | Trzebnica - 4.7 km |
Wymiary działki
| Obwód działki | 357 m |
Media
Uzbrojenie terenu
| C.O. | powyżej 200m |
| Gaz | powyżej 200m |
| Kanalizacja | do 10m |
| Prąd | do 10m |
| Telekomunikacja | do 10m |
| Wodociągi | do 10m |
| Inne | do 10m |
Drogi
Odległości od najbliższych dróg
Droga gminna nr 104929D nawierzchnia - masa bitumiczna | 5 m |
Droga inna nawierzchnia - masa bitumiczna | 5 m |
Droga wojewodzka nr 359 nawierzchnia - masa bitumiczna | 19 m |
Droga krajowa nr E261|S5 nawierzchnia - masa bitumiczna | 89 m |
Droga powiatowa nr 1365D nawierzchnia - masa bitumiczna | 504 m |
Najbliższy węzeł autostradowy - A8|E67 | 11 km |
Najbliższy węzeł drogi ekspresowej - E261|S5 | 4 km |
Otoczenie
Sąsiednia zabudowa
| Budynki gospodarstwa rolnego | 17 |
| Budynki zabytkowe | 1 |
| Budynki kultu religijnego | 2 |
| Budynki mieszkalne jednorodzinne | 13 |
| Budynki zbiorowego zamieszkania | 1 |
| Ogólnodostępne obiekty kulturalne | 1 |
| Działki z wydanym pozwoleniem na budowę | 14 |
Dostępność komunikacyjna
| Przystanek autobusowy | Wisznia Mała - 50 m |
| Dworzec autobusowy | Trzebnica - 4 km |
| Przystanek kolejowy | Trzebnica - 3 km |
| Stacja kolejowa | Trzebnica - 4 km |
| Lotnisko | Międzynarodowy Port Lotniczy Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika - 21 km |
Planowanie przestrzenne
Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Użytki gruntowe
Ukształtowanie terenu
| Rożnica wysokości | 20 m |
Osuwiska
Na terenie nie występuje ryzyko osuwisk
Tereny zalewowe
Na terenie nie występuje ryzyko zagrożenia powodziowego
Tereny potencjalnie podmokłe
Na terenie nie występują tereny podmokłe
Formy ochrony przyrody
| Obszar chronionego krajobrazu Wzgórza Trzebnickie | 100% powierzchni działki |
| Korytarz ekologiczny ŚLĄSK_1 | 100% powierzchni działki |
To ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC, a jest wyłącznie zaproszeniem do zawarcia umowy. Dane prezentowane w ogłoszeniu zostały stworzone na podstawie publicznie dostępnych danych – ewidencji gruntów i budynków oraz innych baz danych udostępnianych przez gminy i inne instytucje publiczne. Grunt Guru Broker P.S.A. oraz Grunt Guru P.S.A. z siedzibą we Wrocławiu nie ma wpływu na ich aktualność ani treść.
Kontakt
Cena brutto:
590 000 zł
83 zł/m²
Skontaktuj się z nami:
Skopiuj link do ogłoszenia:
Nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?
Skontaktuj się z nami. Znajdziemy grunt, który spełni Twoje oczekiwania.
Załóż darmowe konto i korzystaj z dodatkowych funkcjonalności Grunt Guru!
Dodawaj własne ogłoszenia sprzedaży, za darmo!
Na Grunt Guru możesz całkowicie bezpłatnie dodać ogłoszenie sprzedaży lub dzierżawy swojego gruntu. Jesteś pośrednikiem? Idealnie trafiłeś - zwiększ swoje szanse na sprzedaż i załóż swoje konto.
Uzyskaj dostęp do informacji o działce
W prosty i wygodny sposób możesz skorzystać z funkcji geoportalu - np. sprawdzić obowiązujący plan miejscowy czy studium zagospodarowania przestrzennego .
Dodawaj swoje działki do wirtualnych list
Dopisz do do swoich list te działki, które chciałbyś kupić lub inne, ważne dla Ciebie miejsca. Na podstawie Twoich list będziemy proponować Ci nowe działki dostępne w sprzedaży z okolicy.