Na sprzedaż
Galeria zdjęć
(1)
Działka budowlana Trzebież
Cena brutto:
167 000 zł
180 zł/m²
Trzebież, gmina Police, policki, zachodniopomorskie
| Powierzchnia wyliczona | 926 m² |
| MPZP | tak |
| WZ | nie |
| Potencjał przekształceniowy | nie |
| Numer ogłoszenia | 8523 |
Na sprzedaż nieruchomość budowlana zlokalizowana w Trzebieży (gm. Police, pow. policki) o powierzchni 926 m². Na tym terenie obowiązuje MPZP, który wyznacza przeznaczenie pod teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. W odległości do 10 m występuje sieć elektroenergetyczna, kanalizacyjna, gazowa. W promieniu 50 m znajduje się sieć wodociągowa. Sieć telekomunikacyjna położona jest w odległości do 100 m od działki. W odległości 31 m od granicy działki znajduje się droga o nawierzchni gruntowej. Najbliższy węzeł drogi ekspresowej zlokalizowany jest w promieniu 20 km. W otoczeniu nieruchomości występuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, siedliskowa i handlowo-usługowa. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w promieniu 329 m, a stacja kolejowa w promieniu 22,4 km.
Lokalizacja
| Mezoregion | Równina Wkrzańska (Równina Policka) |
| Najbliższe miasto wojewódzkie | Szczecin - 24.5 km |
| Najbliższe miasto powiatowe | Police - 10.1 km |
Wymiary działki
| Obwód działki | 122 m |
Media
Uzbrojenie terenu
| C.O. | powyżej 200m |
| Gaz | do 10m |
| Kanalizacja | do 10m |
| Prąd | do 10m |
| Telekomunikacja | do 100m |
| Wodociągi | do 50m |
| Inne | do 50m |
Drogi
Odległości od najbliższych dróg
Droga wojewodzka nr 114 nawierzchnia - masa bitumiczna | 104 m |
Droga powiatowa nr 3901Z nawierzchnia - masa bitumiczna | 1811 m |
Droga krajowa nr 3|E65|S3 nawierzchnia - masa bitumiczna | 19170 m |
Najbliższy węzeł autostradowy - 6|E28|E65|S3 | 33 km |
Najbliższy węzeł drogi ekspresowej - 3|E65|S3 | 21 km |
Otoczenie
Sąsiednia zabudowa
| Budynki gospodarstwa rolnego | 2 |
| Budynki handlowo-usługowe | 1 |
| Budynki mieszkalne jednorodzinne | 19 |
| Działki z wydanym pozwoleniem na budowę | 96 |
Dostępność komunikacyjna
| Przystanek autobusowy | Police - 329 m |
| Dworzec autobusowy | Goleniów - 24 km |
| Przystanek kolejowy | Szczecin - 22 km |
| Stacja kolejowa | Białuń - 22 km |
| Lotnisko | Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność - 26 km |
Planowanie przestrzenne
Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Użytki gruntowe
| RV | brak danych |
Ukształtowanie terenu
| Rożnica wysokości | 0 m |
Osuwiska
Na terenie nie występuje ryzyko osuwisk
Tereny zalewowe
Na terenie nie występuje ryzyko zagrożenia powodziowego
Tereny potencjalnie podmokłe
Na terenie nie występują tereny podmokłe
Formy ochrony przyrody
| Obszar specjalnej ochrony Ostoja Wkrzańska | 100% powierzchni działki |
| Korytarz ekologiczny Puszcza Wkrzańska | 100% powierzchni działki |
To ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC, a jest wyłącznie zaproszeniem do zawarcia umowy. Dane prezentowane w ogłoszeniu zostały stworzone na podstawie publicznie dostępnych danych – ewidencji gruntów i budynków oraz innych baz danych udostępnianych przez gminy i inne instytucje publiczne. Grunt Guru Broker P.S.A. oraz Grunt Guru P.S.A. z siedzibą we Wrocławiu nie ma wpływu na ich aktualność ani treść.
Kontakt
Cena brutto:
167 000 zł
180 zł/m²
Skontaktuj się z nami:
Skopiuj link do ogłoszenia:
Nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?
Skontaktuj się z nami. Znajdziemy grunt, który spełni Twoje oczekiwania.
Załóż darmowe konto i korzystaj z dodatkowych funkcjonalności Grunt Guru!
Dodawaj własne ogłoszenia sprzedaży, za darmo!
Na Grunt Guru możesz całkowicie bezpłatnie dodać ogłoszenie sprzedaży lub dzierżawy swojego gruntu. Jesteś pośrednikiem? Idealnie trafiłeś - zwiększ swoje szanse na sprzedaż i załóż swoje konto.
Uzyskaj dostęp do informacji o działce
W prosty i wygodny sposób możesz skorzystać z funkcji geoportalu - np. sprawdzić obowiązujący plan miejscowy czy studium zagospodarowania przestrzennego .
Dodawaj swoje działki do wirtualnych list
Dopisz do do swoich list te działki, które chciałbyś kupić lub inne, ważne dla Ciebie miejsca. Na podstawie Twoich list będziemy proponować Ci nowe działki dostępne w sprzedaży z okolicy.