Na sprzedaż
Galeria zdjęć
(1)
Działka budowlana Romany Sebory
Cena brutto:
188 000 zł
150 zł/m²
Romany-Sebory, Krzynowłoga Mała, przasnyski, mazowieckie
| Powierzchnia wyliczona | 1 254 m² |
| MPZP | tak |
| WZ | nie |
| Potencjał przekształceniowy | nie |
| Numer ogłoszenia | 7044 |
Na sprzedaż nieruchomość budowlana zlokalizowana w Romanach Seborach (gm. Krzynowłoga Mała, pow. przasnyski) o powierzchni 1 254 m². Na tym terenie obowiązuje MPZP, który wyznacza przeznaczenie pod teren zabudowy zagrodowej i mieszkaniowej jednorodzinnej ekstensywnej. W promieniu 50 m znajduje się sieć wodociągowa, telekomunikacyjna. Sieć elektroenergetyczna zlokalizowana jest do 200 m od działki. W odległości 49 m od granicy działki znajduje się droga gminna o nawierzchni z masy bitumicznej. Najbliższy węzeł drogi ekspresowej zlokalizowany jest w promieniu 29 km. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w promieniu 9,1 km, a stacja kolejowa w promieniu 20,4 km.
Lokalizacja
| Mezoregion | Wzniesienia Mławskie |
| Najbliższe miasto wojewódzkie | Olsztyn - 78.8 km |
| Najbliższe miasto powiatowe | Przasnysz - 9.8 km |
Wymiary działki
| Obwód działki | 140 m |
Media
Uzbrojenie terenu
| C.O. | powyżej 200m |
| Gaz | powyżej 200m |
| Kanalizacja | powyżej 200m |
| Prąd | do 200m |
| Telekomunikacja | do 50m |
| Wodociągi | do 50m |
| Inne | do 100m |
Drogi
Odległości od najbliższych dróg
Droga gminna nr 320505W nawierzchnia - masa bitumiczna | 49 m |
Droga krajowa nr 57 nawierzchnia - masa bitumiczna | 110 m |
Droga inna nawierzchnia - grunt naturalny | 201 m |
Droga powiatowa nr 3216W nawierzchnia - masa bitumiczna | 1590 m |
Droga wojewodzka nr 616 nawierzchnia - masa bitumiczna | 7350 m |
Najbliższy węzeł autostradowy - A2|E30 | 102 km |
Najbliższy węzeł drogi ekspresowej - E77|S7 | 29 km |
Otoczenie
Sąsiednia zabudowa
| Brak danych | 3 |
| Działki z wydanym pozwoleniem na budowę | 16 |
Dostępność komunikacyjna
| Przystanek autobusowy | Przasnysz - 9112 m |
| Dworzec autobusowy | Przasnysz - 10 km |
| Przystanek kolejowy | Jednorożec - 18 km |
| Stacja kolejowa | Chorzele - 20 km |
| Lotnisko | Port Lotniczy Olsztyn - Mazury - 43 km |
Planowanie przestrzenne
Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Użytki gruntowe
| RIVa | 826 m² |
| RIVb | 430 m² |
Ukształtowanie terenu
| Rożnica wysokości | 1 m |
Osuwiska
Na terenie nie występuje ryzyko osuwisk
Tereny zalewowe
Na terenie nie występuje ryzyko zagrożenia powodziowego
Tereny potencjalnie podmokłe
Na terenie nie występują tereny podmokłe
Formy ochrony przyrody
Teren nie jest objęty żadnymi formami ochrony przyrody
To ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC, a jest wyłącznie zaproszeniem do zawarcia umowy. Dane prezentowane w ogłoszeniu zostały stworzone na podstawie publicznie dostępnych danych – ewidencji gruntów i budynków oraz innych baz danych udostępnianych przez gminy i inne instytucje publiczne. Grunt Guru Broker P.S.A. oraz Grunt Guru P.S.A. z siedzibą we Wrocławiu nie ma wpływu na ich aktualność ani treść.
Cena brutto:
188 000 zł
150 zł/m²
Skontaktuj się z nami:
Skopiuj link do ogłoszenia:
Nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?
Skontaktuj się z nami. Znajdziemy grunt, który spełni Twoje oczekiwania.
Załóż darmowe konto i korzystaj z dodatkowych funkcjonalności Grunt Guru!
Dodawaj własne ogłoszenia sprzedaży, za darmo!
Na Grunt Guru możesz całkowicie bezpłatnie dodać ogłoszenie sprzedaży lub dzierżawy swojego gruntu. Jesteś pośrednikiem? Idealnie trafiłeś - zwiększ swoje szanse na sprzedaż i załóż swoje konto.
Uzyskaj dostęp do informacji o działce
W prosty i wygodny sposób możesz skorzystać z funkcji geoportalu - np. sprawdzić obowiązujący plan miejscowy czy studium zagospodarowania przestrzennego .
Dodawaj swoje działki do wirtualnych list
Dopisz do do swoich list te działki, które chciałbyś kupić lub inne, ważne dla Ciebie miejsca. Na podstawie Twoich list będziemy proponować Ci nowe działki dostępne w sprzedaży z okolicy.