Na sprzedaż
Galeria zdjęć
(1)
Działka Bieżuń
Cena brutto:
43 000 zł
8 zł/m²
Bieżuń, Bieżuń, żuromiński, mazowieckie
| Powierzchnia wyliczona | 5 136 m² |
| Numer ogłoszenia | 17381 |
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Bieżuniu (gm. Bieżuń, pow. żuromiński) o powierzchni 5 136 m². W odległości 184 m od granicy działki znajduje się droga gminna o nawierzchni gruntowej. Najbliższy węzeł drogi ekspresowej zlokalizowany jest w promieniu 28 km. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w promieniu 2,8 km, a stacja kolejowa w promieniu 19,7 km.
Lokalizacja
| Mezoregion | Równina Raciąska |
| Najbliższe miasto wojewódzkie | Toruń - 85.4 km |
| Najbliższe miasto powiatowe | Żuromin - 10.8 km |
Wymiary działki
| Obwód działki | 365 m |
Media
Uzbrojenie terenu
| C.O. | powyżej 200m |
| Gaz | powyżej 200m |
| Kanalizacja | powyżej 200m |
| Prąd | powyżej 200m |
| Telekomunikacja | powyżej 200m |
| Wodociągi | powyżej 200m |
| Inne | powyżej 200m |
Drogi
Odległości od najbliższych dróg
Droga powiatowa nr 4625W nawierzchnia - masa bitumiczna | 947 m |
Droga wojewodzka nr 541 nawierzchnia - masa bitumiczna | 1122 m |
Droga krajowa nr 10 nawierzchnia - masa bitumiczna | 17096 m |
Najbliższy węzeł autostradowy - A1|E75 | 72 km |
Najbliższy węzeł drogi ekspresowej - E77|S7 | 28 km |
Otoczenie
Potencjał obliczony dla bufora 200 m
Sąsiednia zabudowa
| Działki z wydanym pozwoleniem na budowę | 1 |
Dostępność komunikacyjna
| Przystanek autobusowy | Bieżuń - 2827 m |
| Dworzec autobusowy | Żuromin - 11 km |
| Przystanek kolejowy | Zawidz - 16 km |
| Stacja kolejowa | Sierpc - 20 km |
| Lotnisko | Port Lotniczy Warszawa-Modlin - 79 km |
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Użytki gruntowe
Ukształtowanie terenu
| Rożnica wysokości | 1 m |
Osuwiska
Na terenie nie występuje ryzyko osuwisk
Tereny zalewowe
| Zagrożenie powodzią rzeki raz na 10 lat (Wkra) | 95% powierzchni działki |
| Zagrożenie powodzią rzeki raz na 100 lat (Wkra) | 97% powierzchni działki |
| Zagrożenie powodzią rzeki raz na 500 lat (Wkra) | 100% powierzchni działki |
Tereny potencjalnie podmokłe
Na terenie nie występują tereny podmokłe
Formy ochrony przyrody
| Obszar chronionego krajobrazu Międzyrzecze Skrwy i Wkry | 100% powierzchni działki |
| Obszar specjalnej ochrony Doliny Wkry i Mławki | 100% powierzchni działki |
| Korytarz ekologiczny Puszcza Biala | 100% powierzchni działki |
To ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC, a jest wyłącznie zaproszeniem do zawarcia umowy. Dane prezentowane w ogłoszeniu zostały stworzone na podstawie publicznie dostępnych danych – ewidencji gruntów i budynków oraz innych baz danych udostępnianych przez gminy i inne instytucje publiczne. Grunt Guru Broker P.S.A. oraz Grunt Guru P.S.A. z siedzibą we Wrocławiu nie ma wpływu na ich aktualność ani treść.
Kontakt
Cena brutto:
43 000 zł
8 zł/m²
Skontaktuj się z nami:
Skopiuj link do ogłoszenia:
Nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?
Skontaktuj się z nami. Znajdziemy grunt, który spełni Twoje oczekiwania.
Załóż darmowe konto i korzystaj z dodatkowych funkcjonalności Grunt Guru!
Dodawaj własne ogłoszenia sprzedaży, za darmo!
Na Grunt Guru możesz całkowicie bezpłatnie dodać ogłoszenie sprzedaży lub dzierżawy swojego gruntu. Jesteś pośrednikiem? Idealnie trafiłeś - zwiększ swoje szanse na sprzedaż i załóż swoje konto.
Uzyskaj dostęp do informacji o działce
W prosty i wygodny sposób możesz skorzystać z funkcji geoportalu - np. sprawdzić obowiązujący plan miejscowy czy studium zagospodarowania przestrzennego .
Dodawaj swoje działki do wirtualnych list
Dopisz do do swoich list te działki, które chciałbyś kupić lub inne, ważne dla Ciebie miejsca. Na podstawie Twoich list będziemy proponować Ci nowe działki dostępne w sprzedaży z okolicy.